5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

נבחרת ישראל יוצאת לאליפות העולם בגלישת גלים

נבחרת ישראל יוצאת לאליפות העולם בגלישת גלים

נחרת ישראל 2008

 
אליפות העולם לנוער בגלישת גלים ISA World Junior Surfing Championship תתקיים החל מה 24.5.08 ברצועת החוף המיוחדת של הוסגור שבדרום צרפת.

ידיעה-הדר מארלי.
העיירה הוסגור ידועה באירוח אליפויות גלישה מכל הסוגים והרמות כשהגל בחוף מתאפיין באיכותו ובעוצמתו כשהוא נשבר על קרקע חולית רכה במיוחד. החוף כאמור מוכר וידוע לגולשי נבחרות ישראל בעבר ולחלק מגולשי הנבחרת הנוכחית היות והוא משמש אחד הספוטים המפורסמים ביותר לתחרויות, לאימונים ולחופשות גלישה.

גם השנה שומרת חברת ספידר על שיתוף הפעולה עם גולשי הנבחרת בכלל ועם ארגון גולשי הגלים בפרט וממשיכה את מסורתם להלביש את הנבחרת הצעירה במדים ייצוגיים. משפחת ספידר ראויים לכל הכבוד והערכה על התמדתם, תרומתם וחסותם. נבחרת הנוער השנה המונה 14 משתתפים (כשלמעלה מחמישים אחוז מהם נשים… כל הכבוד) הספיקה לקיים את אימוניה טרם הנסיעה בהדרכתו של יונתן יעקוביץ.

הנבחרת כאמור צפויה ללבוש את מדי העכביש ולצאת את הארץ ביום 22.5 לפנות בוקר ולפגוש את טובי הגולשים מכל העולם. למעלה משלושים מדינות אישרו את השתתפותן בתחרות כך שללא ספק הולך להיות שם קרנבל גלישה גדול כשבכל קטגוריה יתחרו עד תקרה של 128 גולשות וגולשים.

ניתן יהיה לעקוב אחר התחרות והנבחרת באתר התחרות http://isasurf.org/

שימו לב כי לאור נסיעת הנבחרת התחרות שתוכננה להתקיים בחוף הילטון תדחה למועד מאוחר יותר הודעה בדבר המועד החדש תתפרסם מיד עם חזרת הנבחרת, נבחרת ישראל יוצאת לאליפות העולם בגלישת גלים. אליפות העולם לנוער בגלישת גלים ISA World Junior Surfing Championship תתקיים החל מה 24.5.08 ברצועת החוף המיוחדת של הוסגור שבדרום צרפת.

העיירה הוסגור ידועה באירוח אליפויות גלישה מכל הסוגים והרמות כשהגל בחוף מתאפיין באיכותו ובעוצמתו כשהוא נשבר על קרקע חולית רכה במיוחד. החוף כאמור מוכר וידוע לגולשי נבחרות ישראל בעבר ולחלק מגולשי הנבחרת הנוכחית היות והוא משמש אחד הספוטים המפורסמים ביותר לתחרויות, לאימונים ולחופשות גלישה. גם השנה שומרת חברת ספידר על שיתוף הפעולה עם גולשי הנבחרת בכלל ועם ארגון גולשי הגלים בפרט וממשיכה את מסורתם להלביש את הנבחרת הצעירה במדים ייצוגיים.

משפחת ספידר ראויים לכל הכבוד והערכה על התמדתם, תרומתם וחסותם. נבחרת הנוער השנה המונה 14 משתתפים (כשלמעלה מחמישים אחוז מהם נשים… כל הכבוד) הספיקה לקיים את אימוניה טרם הנסיעה בהדרכתו של יונתן יעקוביץ. הנבחרת כאמור צפויה ללבוש את מדי העכביש ולצאת את הארץ ביום 22.5 לפנות בוקר ולפגוש את טובי הגולשים מכל העולם. למעלה משלושים מדינות אישרו את השתתפותן בתחרות כך שללא ספק הולך להיות שם קרנבל גלישה גדול כשבכל קטגוריה יתחרו עד תקרה של 128 גולשות וגולשים.

ניתן יהיה לעקוב אחר התחרות והנבחרת באתר התחרות http://isasurf.org/

שימו לב כי לאור נסיעת הנבחרת התחרות שתוכננה להתקיים בחוף הילטון תדחה למועד מאוחר יותר הודעה בדבר המועד החדש תתפרסם מיד עם חזרת הנבחרת

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן