5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

מועדון גלישת גלים ושחייה אקווה סטמינה – השילוב המושלם בין בריכה לים

מועדון גלישת גלים ושחייה אקווה סטמינה – השילוב המושלם בין בריכה לים

 

“בשורה התחתונה, מדובר במועדון גלישת גלים ושחייה שמשלב באופן מושלם בין בריכה לים. מועדון ייחודי ופורץ דרך בשיטות האימון החדשניות, ובתועלת שהוא מעניק לקהילת גולשי הגלים ושחיינים.” אומר גולש הגלים שמי מזרחי, בעלים ושותף של מועדון הגלישה והשחייה אקווה סטמינה. “יותר מכך” ממשיך אותו בן אושרי, בעלים ושותף במועדון – שחיין נבחרת ישראל ומכללת יוטה לשעבר: “מדובר במועדון היחיד בארץ מסוגו, ומגוון היתרונות שהמתאמנים מקבלים הוא אדיר”

“קח לדוגמא גולש גלים בכל רמה, מרמת המתחיל, דרך הבינוני ועד המקצוען” אומר שמי האחראי על תחום גלישת הגלים באקווה סטמינה וממשיך: “האימונים בבריכה מאפשרים לו לקבל כלים יקרי ערך בכל אספקט של גלישת גלים. בבריכה אני עובד עם הגולשים על שיפור ה-POP UP, שדרוג העמידה על הגלשן, החתירה, וכן על תזמון העלייה לגל. התנאים בבריכה מאפשרים לי להתאים את האימון לגולש, ולחזק אצלו בדיוק את מה שצריך על מנת להגיע מוכן לים, להשתפר בעקביות ובעיקר ליהנות מהספורט המיוחד הזה.”

“בנוסף” אומר בן אושרי “כל גולש גלים עובר אימונים לשיפור סגנון שחייה, ואימונים חשובים שמלמדים אותו להבין את המים ואת הזרמים בים וכמובן להגיב בבטחון למצבים שמתרחשים בים, כמו ערבול מתחת לגל, ויכולת שחייה בכל תנאי ים. את החומר הזה אנחנו מעבירים באמצעות אימונים בבריכה ובים, חלקם מועברים על-ידי שיטה ייחודית מארה”ב בשם Aqualogix שמועדון אקווה סטמינה הוא הנציג הבלעדי שלה בארץ”

“למועדון אקווה סטמינה יש בריכה בקאנטרי אזורי חן, והוא פועל בחוף הים של תל-ברוך והרצליה. השילוב הזה מאפשר לנו להיות יותר מדוייקים עם כל תלמיד ולתפור לו את מסגרת האימונים הנכונה לו, בין אם מדובר בשיפור הטכניקה, הסיבולת או הבטחון במים” אומר שמי מזרחי, ובן אושרי מוסיף: “יש כאן קבוצות מדהימות של שחיינים, גולשי גלים וספורטאים מענפים אחרים שנהנים מהשילוב האדיר הזה של בריכה וים – וכמובן יש קבוצות של ילדים בכל הגילאים, ואפילו קבוצת גולשי גלים למבוגרים שנהנים מחוגי שחייה וגלישת גלים מסביב לשעון ובכל עונה”.

“בזכות השילוב בין בריכה לים” מסכם שמי מזרחי, “גם בימים בהם אין גלים, יש תמיד על מה להתאמן ומה לשפר, כך שהסשן הבא בים יהיה בטוח ומהנה, וזו השורה עליונה. נקודה!

לפרטים על חוגי גלישת גלים ושחייה לכל הגילאים, פנו ישירות למועדון אקווה סטמינה 074-7028321

מצאו אותנו גם בפייסבוק – aqua stamina.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן