5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

לוק מונרו מנצח בקוויקסילבר פרו אפריקה

 

לוק מונרו (Luke Munro) האוסטרלי מנצח בצורה יוצאת מן הכלל, את אחת מהתחרויות הקשות ביותר בגלישה מקצועית בעולם וזוכה 12500 $ ועולה למקום ה-13.
מדי שנה יוצא לדרך אחד מסבבי הגלישה הקשים ביותר ה- WQS, נכון לא מפורסם כמו סבב ה- ASP שמתרחש במקביל, והתחנה הבא שלו באחד הספוטים המרהיבים ביותר בעולם, ואולי גם המרשים והנצפה ביותר Tahiti Billabong pro, אבל סבב ה WQS מיוחד וחשוב לא פחות.
אין גולש אחד בעל שם עולמי, שלא התחרה בכוחנות על כל נקודה ונקודה, בשביל לבנות לעצמו את היכולות,אולי להגיע יום אחד ל ASP.
מעבר לזה כמות הגולשים המעולים שמתחרים בסבב היא אין סופית, כך שלהגיע לתוצאות טובות ולהתקדם, זו בעיה קשה, שללא ספק הרבה גולשים ישראלים גם נתקלו בה.

ברבע הגמר, המקצה של ג’ורדי וניקו פדרז (Neco Padaratz), ללא ספק האירוע שכולם חיכו לו, שני הגולשים הצעירים והמובחרים האלה, יודעים בתור שוחטים אמתיים, הקהל והצופים הדרום אפריקאים יודעים את זה, אבל מצפים בחוסר רוח לניצחון האפריקאי.

בגל הראשון ג’ורדי סמית (Jordy Smith) מדרום אפריקה, מפציץ עם אריאל מדהים וגל בכלל מושלם ביום הנמוך הזה, ומצליח להוציא את ה- 10 הנקודות, ציון מושלם שכל כך רצה, הגל השני גם לא היה רחוק מתוצאה מושלמת 9.4 מכובד.

לוק בנתיים מנצח את דיין ריינולדס (Dane Reynolds) האמריקאי, ללא ספק רק בחירה טובה של גלים חילצו לו את הניצחון, ביום השטוח הזה ב- DURBAN.

היום האחרון לתחרות, היה קשה במיוחד על כל הגולשים, הים לא נתן את הגלים שכולם רצו.
במקצה הראשון יצאו למה שהיה נראה כמו יום חתירה לכיף, ריינולדס ומולו דייבי וואר (Davey Weare) הדרום אפרקאי, חוסר הגלים המוחלט די השבית את האווירה המרגשת ששררה בתחרות, שנהים הצליחו בקושי רב לטיפוס גל אחד, עד ממש הדקה האחרונה של המקצה. שגל קטן הופיע פתאום ונתן את ההובלה לריינולדס, שעד עכשיו היה בטוח שהפסיד, ואפילו הוציא קצת לחץ על הגלשן.
אף אחד מהם לא הגיע לתוצאה מרגשת, למרות שהצפיות משניהם היו גדולות, לפחות הפעם זה לא באשמתם.
לאחר התחרות אמר ריינולדס- “אני הייתי משוכנע לגמרי שפספסתי את זה, והמקצה כבר לא שלי,הגלים היו פשוט בדיחה אני לא מבין למה לא דחו את התחרות, לאחר שהבנתי שהיתרון אצלי, התבאסתי שסתם הרבצתי לגלשן”.

לאחר מאבק קשה עם ג’ורדי הפיבוריט המקומי, לוק מנרו שבמהלך כל התחרות הפתיע את כולם והראה לעולם הגלישה המקצועי, שללא ספק הכל פתוח בים, ומצליח לקחת בקושי רב את הניצחון מג’ורדי בכמה גלים מושלמים של 3 עד 4 פייט- מטר ועשרים שהופיעו משום מקום!.
זו היתה ללא ספק התחרות של ג’ורדי, עד שלוק התחיל להתעורר, שניהם לא וויתרו לדקה אחת, והעלו את הרמה הכללית של התחרות, לשיכרון חושים כללי.
שני הגולשים היו במהלך כל התחרות ממש כתף לכתף, כשאחד מפגין את כישורי התעופה שלו, והשני מתעלל בגלים, הופעה מרשימה מכולם..!

קאי צור.

תוצאות:

   
 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן