5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

דגמי גלשנים מהשייפרים הטובים בעולם

דגמי גלשנים מהשייפרים הטובים בעולם

boards (Custom).jpgעולם הגלישה עובר בשנים האחרונות התפתחיות חדשות שנותנות לגולש אפשרויות רבות ומגוונות.
כל חברות גלישה ושייפרים בעלי שם עולמי, חייבים כל הזמן לבדוק את עצמם לפתח טכנולוגיות מודרניות וחדשניות ולהקפיד על איכות “החומרים המורכבים” המשמשים ליצירת הגלשנים והמוצרים הנילווים.

כמו בשנה שעברה בתחילת חודש מאי יגיעו לארץ, אוסף מכובד של דגמי גלשנים מהשייפרים הטובים בעולם.

היום בשוק הישראלי, ניתן להשיג כמעט כל דגם שקיים בעולם, כאן תוכלו למצוא את כל האינפורמציה על הגלשנים והדגמים הכי טובים שמגיעים לארץ- ואנו נעזור ונמליץ לכם לבחור את הגלשן האידיאלי בשבלכם.

WEBBER SURF DESIGN

webber01.jpgגרג וואבר, מהשיפרים הידועים בעולם כיום, עובד במרץ ומעצב “שיפים” מדהימים כבר יותר משלושים שנה, גרג תמיד יודע להפתיע אותנו בדגם חדש ותמיד בזמן הכי נכון.
גרג מייצר גלשנים גם בדגמי TUF LITE של Surf Tech, החברה המובילה בעולם בגלשנים, מיוחדים חזקים וקלים כל גלשן מתוצרת סרף טרק מעוצב ע”י שייפרים מוכרים וידועים ברמה גבוה מאוד.

גרג עובד בפינה קטנה אבל מאוד מכובדת של הגולד קוסט באוסטרליה, אבל זה לא ממש מדויק כי הוא פשוט בכל מקום, הבן אדם אשכרה הולך לכל תחרות בסבב ASP שהוא מספיק להגיע אליה, יש לו כמה וכמה מפעלים, מהם שניים באוסטרליה ואחד בארה”ב, ובנוסף ישנם חברות אחרות בעולם שמייצרות עברו גלשנים לפי עצובו וזאת לאחר בדיקות קפדניות מאוד שלו ושל העובדים שלו.
כהיום הוא כבר עובד עם כל המפעלים המובילים בעולם כמו, סלומון, Surf Tech ורבים ואחרים.

דגמי הגלשנים של Webber שמגיעים לארץ במאי הם:

Webber After Burner:
webberAfterburner (Custom).jpgדגם האפטר בארנר של וואבר, אולי הדגם הטוב ביותר שלו, גלשן מעולה בעל שייפ יחודי שמתאים למרבית הגולשים הרדקלים שאוהבים לבלות זמן רב באוויר.
מתאים לגלים, בין 0 ל-5 מטר, צינורות וים גבוה לא מזיזים לגלשן המדהים הזה למי שחשב שהוא לא יכול לגלוש איתו בחו”ל אז הגלשן הזה מגיע מחו”ל. לגלשן יש גם נגיעות זרימה שבדרך כלל רואים בדגמי פייש, לדוגמא, אפשר לראות את זה בפייש טייל שלו שמוסיף לו יציבות ומהירות, בימיים הנמוכים של הקיץ שלנו.

גיא הורביץ שקנה את האפטר בארנר בשנה שעברה כתב לנו-“הגלשן עובד פשוט מדהים במים, חשבתי שהיה לי קשה לגלוש עליו בים נמוך של חוף פרישמן בתל אביב, אבל הוא הפתיע אותי ממש, אני מאוד ממליץ על הגלשן הזה לכל מי שרוצה להשתפר ומהר, הגלשן מוציא ממך דברים שלא ידעת אל עצמך” אמר לנו גיא בן ה 23 מתל אביב שגולש כבר 9 שנים.

אינפורמציה After Burner:
סוג ים- 0 עד 5 מטר
אורך-5.11 עד 6.3.
רוחב-18 עד 20 ס”מ.
עובי- 1.6 עד 2 ס”מ.
חרבות- 3 נשלפותFCS .

Webber Fat Burner:
hm21.jpgדגם הפאט בארנר של וואבר, דגם זה הוא בעצם הפייש הייצוגי של וואבר, את הפייש הזה הוא פיתח בעזרתם של כמה גולשי פרי סטייל באוסטרליה, כבר מעל 15 שנה, הגלשן שעובד באמת בצורה מיוחדת ולא דומה לאף פייש אחר.
מהירות ורדיקליות זה לא אישו, בגלשן הזה.

באוסטרליה לא ניתן לראות ילדים בגיל 12-18 גולשים על גלשן אחר, רק תשאלו. אבל כנראה שהדבר הכי יחודי בגלשן המדהים הזה, הוא הקונקרב הכפול שמוסיף יציבות ומהירות במים ועובד בדומה לחיתוך אורך במפרשיות, אבל לא זה ממש לא מפרשית….

אינפורמציה Fat Burner:
סוג ים 1עד 4 מטר.
אורך-5.11 עד 6.9.
רוחב- 18 עד 21.
עובי- 2 עד 3 ס”מ.
חרבות- 3 נשלפות FCS.

Webber Webber:
webberWebber (Custom).jpgשלושים שנה של ניסיון עומדים מאחורי הדגם, אין הרבה גולשים באוסטרליה ובעולם בכלל שלא גלשו מתי שהוא בחיים שלהם על הדגם הזה.

מתאים כמעט לכל סוג ים.

הגלשן נראה כמו כל גלשן אחר אבל יש לו גמישות בלתי מוסברת במים צריך לגלוש בשביל להבין.
עשוי מהחומרים המתקדמים ביותר בשוק הגלישה, גולשים אלו גם טימניקים של וואבר כמו שיין הארינג [Shane Herring] שמתחרה השנה בסבב וניצח לפני שנתיים את קלי סלייטר על גלשן כזה מהשורה הראשונה.

אינפורמציה Webber:
סוג ים- 3 עד 6.
אורך- 6.2 עד 6.10.
רוחב 17 עד 20 ס”מ.
עובי- 1 עד 3 ס”מ.
חרבות- 3 נשלפות FCS.

 
anacapaAL.jpg
ANACAPA SURFBOARDS
 
logoAnacapa.gif
אל מארייק הידוע כשייפר המפורסם והטוב בעולם, השיק בשנת 1969 את חברת הגלשנים Chnnel” Islad” זה נכון שרוב האנשים פשוט מכירים את הגלשנים שלו בתור “אל מארייק”, אבל החל משנה שעברה יש לו גם את חברת “אנקפה” המייצגת ערוץ נוסף של “צאל איילנד”- שללא ספק מזכירה את הליין הרגיל שלו.
אל מארייק שכבר במשך עשרות שנים מעצב גלשנים מהשורה הראשונה ושבזכותו ניצחו לא פחות מ 19 תארים עולמיים, הוא ללא ספק הבן אדם שאתה רוצה שיעשה לך את הגלשן..
אני יכול להמשיך ולקשקש פה עד מחר אבל הגלשנים מדברים בעד עצמם…

GLIDER:
anacapaGlider (Custom).jpgללא ספק הגלשן הפופולרי ביותר בליין של אנקפה והסיבות ברורות,הגלשן שרוב הגולשים אוהבים לקרוא לו ה- All Rounder הגלשן לכל, בתרגום חופשי.
הגלשן מומלץ בעיקר לגלים נמוכים מה שעושה אותו רק יותר מושלם לתנאים של הארץ.
במראה ראשון הגלשן נראה בדיוק כמו כל גלשן אחר, בעצם מיוצר עם נפח פנימי גדול יותר על מנת להוסיף ציפה חיובית במים ולאפשר לגולש לתפוס את הגל בצורה קלה ויציבה יותר.

אינפורמציה GLIDER:
סוג ים- 0 עד 3 מטר.
אורך- 6.0 עד 6.8.
רוחב- 19 עד 20.
עובי- 2.35 בלבד.
חרבות- 3 נשלפות FCS.

TRI FISH:
anacapaTriFish (Custom).jpgהמאפיינים המובילים של הדגם הזה הם ללא ספק הרוחב הכללי והקונקרב החד של הגלשן שמוסיף את הרדקליות הקשוחה שגולשים כל כך מחפשים, החרטום של הגלשן הזה גם בעל עלייה חדה כדי לאפשר את הדרופים התלולים שהגלשן מסוגל לספוג ללא בעיה.

לגלשן יש שייפ יחודי בירכתיים, סוולו חד וחזק מאוד ונגיעות פישיות שרק עושות אותו יותר מותאם לארץ.

אינפורמציה TRI FISH:
סוג ים- 0 עד 5 מטר.
אורך- 5.10 עד 6.6.
רוחב- 18 עד 20.
עובי- 2.15 עד 2.34.
חרבות- 3 נשלפות FCS.

PRO STANDARD:
anacapaProStandard (Custom).jpg“זה הגלשן שיהפוך אותכם מגולשים מעולים לגולשים לא מהעולם הזה”, כך אומר אל מאריק.
הגלשן שבפיתוח כבר יותר מ-15 שנה תחת ידו המדהימות, בשיתוף פעולה עם כמה מהטימניקים הכי טובים בעולם כמו קלי סלייטר רוב מצ’אדו ופרקו- כולם גלשו בשלב מסוים על דגם הפרו סטאנדרט.
הגלשן מתאים מאוד לגלים נמוכים וכשאני אומר גלים נמוכים הכוונה היא לגלים הכי גבוהים של הארץ.
הגלשן שמיוצר מגושים סטנדרטים רגילים, אבל משופר עם בדי פיברגלס עבים במיוחד מה שמוסיף לו חוזק רציני למרות האלסטיות, היציבות,הציפה והגמישות שכל גולש ישר ירגיש.

אינפורמציה PRO STANDARD:
סוג ים- 0 עד 3 מטר.
אורך- 5.5 עד 6.3.
רוחב- 17.5 עד 19.14.
עובי- 1.78 עד 2.5.
חרבות- 3 נשלפות FCS.

BANDIT:
anacapaBandit (Custom).jpgגלשן הקלאסי שאנקפה מיצרים במיוחד בשביל גולשים שאוהבים גלישה קצת יותר רגועה,הגלשן אפילו מתאים לגולשים כבדים.

אל תתבלבלו, הגלשן הזה הוא לא פאן בורד- אלה גלשן רידיקלי מאוד, שפשוט מותאם למאפיינים של גולשים מבוגרים יותר ברמה גובהה לא פחות.

אינפורמציה BANADIT:
סוג ים- הכל.
אורך- 7.2 עד 8.0.
רוחב- 21 עד 22.
עובי- 2.78 עד 3.34.
חרבות- 3 נשלפות FCS.

 
את כל הגלשנים האלה ניתן יהיה להשיג בארץ בתחלית מאי, הגלשנים הללו הם מהמתקדמים בעולם, והיום לאחר השינויים הרבים שהתרחשו בעולם הגלישה חשוב לציין, שהשנה כל דגם ודגם הוא עד לשלמות קיצונית.
 
גולשים שמחפשים השנה קצת להתעדכן ולעלות את רמת הגלישה שלהם, להפוך לרדיקלים יותר עם מגוון גדול יותר של אפשרויות תמרון והנאה, ברשימה החלקית הזאת של הגלשנים כל אחד יכול למצא את הגלשן האולטימטיבי שלו.

והעיקר שעוד מעט נראה אותם בכל חוף בארץ- מומלצים לרכוש לעצמם לקיץ הקרוב, גלשן רציני ומתקדם..!

בהצלחה במציאת הגלשן שלכם- קאי צור.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן