5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

גלשני יד הטרנד החדש, עכשיו באינטרסרף

גלשני יד הטרנד החדש, עכשיו באינטרסרף

אתם זוכרים כשהיינו ילדים ותפסנו גלים עם הגוף… אז זהו חוזרים לשם.. לא בדיוק לשם, אלה לחוויה הטהורה הזו של ‘להתגלץ’ עם הגוף על הגל רק שהפעם עם גלשן יד, גלשן קטן וממזר שגורם לך להתרומם מעל המים כמו רחפת ולטוס על הגל ובתוך הצינורות…

גלישת גוף קיימת וודאי משחר האנושות כפעילות ספונטנית וכייפית של ילדים. גם במקרה הזה ניתן להניח כי היו אלה הפולינזים שלקחו את גלישת הגוף צעד קדימה והפכו אותה לאומנות וספורט לכל דבר. גלישה על גלשן יד מאוד פופולרית בהוואי, ואוסטרליה ומתקיימות שם תחרויות מסודרות ואף אליפויות עולם. (ראה קישור).

איך זה עובד?

אין פה יותר מידי טכניקה, תחשבו על זה כגלשן עבור היד שלכם. גלשן יד עובד באותו האופן כמו רחפת בספינה. כשאתה משיג מהירות זה עוזר למקד את האנרגיה ומרים את הגוף מעל המים ובעקבות זאת קטנה ההתנגדות של הגוף עם המים, מה שמגביר את המהירות ברכיבה על הגל.

החוויה

קשה להסביר. מכל סוגי הגלישה בגלישת גוף עם גלשן יד, אתה במגע הכי קרוב וישיר עם האנרגיה של הים. אתה והגל מחוברים כאחד. המהירות ותחושת הגל מתחת לגוף היא אדירה, שילוב של אדרנלין ואנרגיה טהורה של הטבע. זה מדהים כמה גלשן עץ כל כך קטן יכול להשפיע ולהרים את כל משקל הגוף אל מעל המים. גלשן היד נכנס לכל תיק וזמין לכל מצב. למרות שגלשן יד מעץ (במיוחד עם הסטנד) הוא פריט דקורטיבי שיכול להוסיף יופי לכל סלון, הוא בד”כ נמצא קבוע בבגז´ יחד עם זוג סנפירים. זו תמיד הנאה צרופה להיכנס ולתפוס איתו גלים כסשן בפני עצמו או כקינוח לאחר סשן גלישה רגילה. הוא מצוין גם כשיש תנאי גלישה גרועים, ניתן פשוט להיכנס ולתפוס איתו כמה ‘דרופים’ וצינורות שיערבלו לך את הצורה וירעננו את הנשמה באנרגיה חדשה.

(אלון אל נקווה ב’בקדור’)

השייפים:

יצרנו כמה שייפים של גלשני יד בהתאם לסוג הגלים: “האינסטלטור” גלשן לגלים תלולים ובעיקר לצינורות, “פלקור” – גלשן יד all around, גלשן אידיאלי לכל סוגי הגלים.

ה”פליפר” – גלשן יד לגולשים מנוסים יותר שמקל על תמרונים אקרובטיים. (ליותר פרטים כנסו לאתר – לחצו כאן) כל הגלשנים עשויים מעץ פאולוניה עם קישוטים מעץ סידר, מה שהופך אותם למאוד קלים. כמו כן שמנו בכל גלשן רצועת סקוטש מתכווננת המרופדת בבד ניאופרן ופד לנוחות הנחת היד.

עכשיו באינטרסרף!!!

תהנו…..

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן