5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

גלים גבוהים מפציצים את חופי אירופה:

גלים גבוהים מפציצים את חופי אירופה:
 
גייב דיוויס  אחד הגולשים הטובים של אירופה
 
ידיעה-קאי צור
גולשים מספרד, אירלנד ואנגליה- התעוררו כדי לרדת לחוף ולחזות בגלים הגבוהים ביותר שנצפו בשנים האחרונות.
כשתחזיות קרות ושקעים בלתי רגילים, צצים על מסכי המחשב של גולשים רבים בכל העולם, נשאלות כמה שאלות, העם זה דומה לשנה שעברה?, העם אנחנו עומדים לפני שינוי אקלים רציני, (סגנון עידן הקרח), למרות שכבר שנים מדברים על השפעות מזג האוויר על הגלישה, לטובה ורעה- אם יתכן שבקרוב כולנו נהפוך לגולשי גלי ענק?.
 
השקע המפלצתי מעל האוקינוס האטלנטי

התחממות כדור הארץ ממיסה ללא ספק את הקרחונים בשני הקטבים, חופים מסוימים בעולם נעלמים, וחופים אחרים קמים לתחייה, איים הולכים ובאים, חופים מסוימים מתרוקנים לגמרי מחול ולפתע צצים סלעים שמשנים את השבירה לגמרי.

 
ההשפעות על הגולש העירוני עדיין לא ברורות- אומנם דבר אחד בהחלט בטוח- כדאי שנתחיל לעשות משהו!!!.

 ריקי פייטצ'דארלד הגולש המפוסם ביותר באירלנד שלשום בבוקר, התעורר גייב דיוויס (Gabe Davies) מאנגליה, אחד מגולשי הגלים הגבוהים המפורסמים של אירופה לחלום רטוב אמיתי. הוא פתח את מסכי המחשב לגלות שבאירלנד השכנה, גלי ענק מפציצים את כל החופים, בזריזות שרק גולשי גלים גבוהים מבינים, ארגן את הציוד הנדרש, הג’ט סקי, החבלים, החברים, הגלשנים והבירות- ויצאה להרפתקה חדשה, על גלים שעוד לא נצפו בחופים המוכרים של אירלנד.

לאחר שיחה קצרה עם עמיתו האירלנדי ריקי פייטצ’דארלד (Richie Fitzgerald), שעסוק באופן קבוע בחיפוש אחר גלים מושלמים וחופים שתרם נגלשו באירלנד, אחד המקומות האחרונים שעוד ניתן לעשות זאת.-סוכמו הדברים הבאים- קיבינימט זה הולך להיות טירוף.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן