5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

גיל זילכה זוכה בתחרות ה בליץ פרו בנתניה

גיל זילכה זוכה בתחרות ה בליץ פרו בנתניה

 

 

 

גיל זילכה הוא כרגע אחד הגולשים הכי בולטים בארץ , אחרי העלייה לגמר בתחרות בהילטון ( מקום שלישי) ואחרי הזכייה באליפות הבליץ פרו נתניה (מקום ראשון המוכבד ) גיל הוא אחד הגולשים ששווה לעקוב אחריהם בהמשך השנה .

תפסנו פה את גיל לראיון קצר אחרי הזכייה בתחרות. 

קודם כל גיל סחטיין על הזכייה בתחרות כל הכבוד תמשיך כך .

איך הולך השנה בתחריות : ממש טוב והתוצאות שלי השתפרו מתחילת השנה כרגע מדורג במקום השני בסבב  

האם שיפור במעבר לגלשני אינטרסרף : כן משתי סיבות היחס המקצועי והחם ושנית הגלשנים מצוינים הכי טובים שניסיתי עד היום אז אני ממש שמח  

איך העברת את הקיץ , עבדת הרבה ? , היו הרבה גלים טובים ? : הקיץ השנה היה מעניין היו הרבה ימים גלישים .
למזלי אחד החופים הקרובים למקום מגוריי עבד בצורה ממש טובה .למדתי בוינגייט קורס מדריכי חדר כושר שתרם לי המון לגלישה במיוחד בנושאי החימום מתיחות ותזונה לפני ואחרי פעילות גופנית , הדרכתי קבוצת גולשים מתקדמים בבית הספר לגלישה גל ים  וכיום אני ממשיך לעסוק בזה . 

אם כבר הזכרת את נושא הכושר איך היית ממליץ  לגולש להכין את עצמו לפני או אחרי גלישה :הייתי ממליץ לעבוד על הגוף בצורת מתיחות או חימום כיחידה אחד ולא לבודד קבוצות שרירים (כלומר לא לעבוד על שריר אחד ספציפי אלא על קבוצת שרירים) בדיוק כמו במים. הייתי ממליץ להעזר בכדור פילאטיס ( FIT BALL

מה אתה חושב על רמת הגלישה בארץ ועל הדור הבא של הגולשים :הרמה במגמת עלייה ,  בשנים האחרונות יש יותר בתי ספר ללימוד גולשים יש יותר גולשים צעירים ויש קורסים לגולשים מתקדמים שזה דבר מצויין לפי דעתי .
מה אתה אומר על ארגון גלישת הגלים  החדש  : אירגון הגלישה חזר לפעילות לאחר כשנתיים של חוסר פעילות עד כה זה נראה מקצועי ומתקדם טוב , נקווה שימשיך כך. 

טיפ לגולשים בארץ : בימים שאין גלים במקום להתבאס ולחכות שהגלים יגיעו אפשר למלא את הזמן במשהו חיובי שיתרום לנו בעתיד כמו לימודים והעשרת הידע הכללי שלנו . ולא לשכוח כשהגלים מגיעים לנצל אותם יופי 
ולסיום גיל איך אתה מעביר את הזמן כשאתה לא גולש : הרבה עם החברה ועם המשפחה , הייתי הרבה שנים בחו”ל והיה לי הרבה זמן בלי המשפחה , זה היה חסר ועכשיו אני משלים את זה. 

קצת תמונות של גיל גולש :

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן