5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

ג’ואל פרקינסון מנצח את הריפ קארל פרו בבלס ביץ

אל פרקינסון מנצח את הריפ קארל פרו בבלס ביץ’

parkowin1.jpg

ידיעה : עידן קורצמן

ג’ואל פרקינסון מנצח את הריפ קארל פרו בבלס ביץ’. עם נצחונו, פותח פרקו פער גדול משאר המתחרים והוא כרגע המועמד המוביל במרוץ לתואר אלוף עולם. פרקו מנצח בתחרות הראשונה והשנייה בסבב הגלישה העולמי וכתוצאה מכך נמצא בנקודת פתיחה מצוינת לזכות בתואר העולמי.

בים יציב עם גלים בגובה 2 מטר פרקינסון מנצח את אדם רוברטסון בן ה -26 שנכנס לתחרות בכרטיס חופשי. פארקו הראה בתחרות הקודמת והנוכחית שהוא נמצא בכושר שיא ויחד עם הסגנון המלוטש והלא מתאמץ הידוע שלו וההכרה העמוקה של החוף הביתי, הוא מצליח לייצר ניקוד גבוה מאד מהגלים שהוא לוקח. פארקו:” ניצחון בבית הוא תמיד ניצחון מתוק, אבל לנצח את התחרות בבלס זה משהו מיוחד זו תחרות מאד יוקרתית”. פארקו שניצח את התחרות גם ב 2004 מתחיל שנה פנומנאלית אבל גם הוא יודע שיש עוד 8 תחרויות והכל פתוח, במיוחד שמיק פאנינג אלוף עולם לשעבר וחברו הטוב נמצא גם גבוה בדירוג אחרי הפסד דרמטי ברבע הגמר לתותח הצעיר ג’ורדי סמית’.

פארקו לא חוסך מחמאות מחברו אדם רוברטסון האוסטרלי:”רובו (אדם רוברטסון) ואני נהנו מאד במקצה הזה, דיברנו על איך ומה צריך לקחת את המקצה הזה. אני חייב לתת לו קרדיט גדול על מה שהוא עשה בתחרות הזאת, להתחיל בכרטיס חופשי ולהגיע לגמר זה הישג עצום, הוא גלש הרבה מקצים ותמיד נראה כושר אדיר”.

pako2.jpgרוברטסון שהגיע ללא נותני חסות התקדם שלב אחרי שלב כאשר הוא מנצח את קקואה בקלסו ואת פרד פטאצ’יה לפני שהוא מגיע לגמר מול פרקו.
רוברטסון התקדם צעד אחר צעד להגיע לגמר כאשר הוא מנצח מתחרים חזקים וותיקים ממנו, רוברטסון: “אני מרגיש נהדר, אני מרגיש בכושר טוב ואני מרגיש שאני גולש טוב. עכשיו אני רוצה לחזור לסבב ה WQS (הסבב התחתון שממנו עולים לסבב העולמי) ומשם לעלות לסבב העולמי. הפרס הכספי בחצי גמר יעזור לי, אבל אין ספק שאני צריך גם נותן חסות. מצד שני הרבה אנשים מחפשים נותני חסות והיום זה קצת קשה. המטרה שלי היא להמשיך ולעבוד קשה ולנסות ולהתקדם בסבב כמה שאפשר”.

כוכב נוסף בתחרות היה ג’ורדי סמית’ הדרום אפריקאי שהראה שהוא נמצא בכושר מעולה בשתי התחרויות האחרונות. בתחרות בבלס הוא הצליח להוציא את אוון רייט הסנסציה של התחרות שהדיח את סלייטר וגם לנצח את מיק פאנינג האוסטרלי בחוף הביתי כל זאת לפני שהוא נעצר ברבע הגמר על ידי פארקו שמנצח אותו בהפרש קטן. סמית’:” זה ללא ספק ההישג הטוב ביותר שלי עד היום בסבב. אני חושב שזה משתווה להישג שהשגתי כאשר התחריתי בכרטיס חופשי בתחרות ב ג’יי-ביי. נראה שאני יחגוג הלילה עם המנצח. היו גלים טובים כל השבוע ואני שמח שהתחריתי. מגיע כל הכבוד לג’ואל על הניצחון הוא גלש מעולה. אני חושב שהשנה זו השנה שלו, הוא חזק במרוץ לתואר”.

כעת הסבב העולמי מסיים את דרכו באוסטרליה ועובר לטהיטי, לגל המיוחד והקטלני של טיהופו בתחרות Billabong Pro Tahiti שתיערך בין ה-9-20 למאי.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן