5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

בית ספר לגלישת גלים חייפה

בית הספר לגלישה בניהולו של צחי יקיר הוא המוביל והותיק בחיפה
 
בית הספר לגלישה בניהולו של צחי יקיר הוא המוביל והותיק בחיפה בלימוד והדרכה של גלישת גלים. כל הפעילויות מתאימות לבנים ולבנות החל מגיל 6. כל הפעילות נעשית תוך הקפדה על בטיחות הילדים, בכיסוי ביטוחי מלא ועי”י צוות מיומן וציוד מקצועי.

 

גלישת גלים היא ספורט אתגרי וחוויתי שניתן לעסוק בו ברמות שונות.גלישת גלים היא ספורט אתגרי וחוויתי שניתן לעסוק בו ברמות שונות. העיסוק בגלישת גלים מחזק את הגוף את הנפש ואת הביטחון העצמי. מלבד ההנאה העצומה שמקנה הגלישה היא גם יוצרת מעגל חברים של אנשים “מדליקים”. לבית הספר לגלישה מספר תחומי התמחות וניתן ללמוד גלישה בכמה מסגרות קייטנות וקורסי גלישה: קייטנות מתקיימות בחופשות ונמשכות 5 ימים. במהלך הקייטנה מקבל הילד מיומנויות גלישה בסיסיות המאפשרות לו להתחיל לגלוש באופן עצמאי. הקייטנות מתקיימות בחוף הכאמל (דדו), וכוללות ארוחת צהרים ושתייה במסעדת הכאמל.

חוגי גלישה: מפגשים חד או דו שבועיים בהם לומדים ומתקדמים הילדים בהתאם לרמתם האישית (ניתן להתחיל את לימודי הגלישה גם במסגרת הקורס) גלישה טיפולית: מיועדת לילדים עם צרכים מיוחדים , התוכנית משלבת הידרותרפיה , ומקנה ביטחון עצמי והנאה רבה. אחת מהמטרות היא שילוב הילדים בתוך חוגי הגלישה. הדרכה אישית: ניתן ללמוד גלישה באופן פרטי.

 גולשים המעוניינים להתקדם בתחום מקבלים הדרכה וליווי אישי . אימון תחרותי: הדרכה אישית לקבוצות ופרטים המתאמנים לתחרויות גלישה. יעוץ בתחום ציוד גלישה: בתום הקורס או הקייטנה מקבלים המשתתפים יעוץ אישי ברכישת ציוד גלישה על פי צרכיהם.

כל הפעילויות כוללות הדרכה מעשית בים ומשלבות ידע תיאורטי שמטרתו לצייד את הגולשים הצעירים בכלים ובמיומנויות רבים כגון: התנהגות בטיחותית בים, תחמוד נכונה לספורטאי ולגולש, שמירה על חום הגוף בחורף והגנה מפני השמש בקיץ, הכרת הים: משטר הגלים , רוחות, זרמים וסוגי חופים. הורים וילדים מוזמנים לפנות לצחי יקיר בכל שאלה ובכל עת ניתן לשוחח ולקבל מענה לכל השאלות וההתלבטויות. למשתתפים בקייטנות בית הספר לגלישה של צחי יקיר הנחות בציוד גלישה ובגלשנים! את בית הספר לגלישה פתחתי אחרי שנים רבות של גלישה ותחרויות מתוך אהבה לים ורצון לתת לאחרים מן הידע והניסיון שצברתי. אני מאמין ביכולת של כל ילד ללמוד לגלוש ולהשתלב בתחום. כל מה שצריך זה רצון חזק והתמדה . ובעיקר אני מאמין ביכולת של הים להעניק לאדם בריאות חוסן נפשי ואושר גדול.

אני בן 32 ועוסק בגלישה מגיל 11. התחלתי להתחרות בגיל 16 ושנים רבות דורגתי בין המקומות 2-4 בארץ. השתתפתי בתחרויות רבות גם באירופה כחבר נבחרת ישראל, ובשיא הקרירה שלי דורגתי במקום ה-15 באירופה. (אתם מוזמנים לצפות בתמונות ובסרטים שלי). אני עוסק בהדרכה ולימוד של גלישת גלים כ- 10 שנים וכיום אני משלב גם את ניסיוני והכשרתי כהידרוטרפיסט (מקצוע העוסק בשיקום וטיפול במחלות ומגבלות פיסיות באמצעות המים).

התלמידים בקייטנות ובחוגים שומרים איתי על קשר אישי לאורך שנים, נפגשים איתי גולשים איתי ואני גאה בהישגים שלהם. באופן טבעי התחלת הגלישה כרוכה בשאלות התלבטויות וחששות רבים בעיקר של ההורים. אני אשמח לשוחח אתכם ולתת מענה לכל שאלה. כמו כן ניתן לבוא ולצפות בחוגים ובקייטנות.
 
צחי יקיר על גלשן אינטרסרף

 אתם מוזמנים ליצור איתי קשר -052-2797792
צחי יקיר

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן