5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

בית ספר לגלישה גלים בישראל

 
 
בית הספר לגלישה גליםבית הספר גלים פועל בחוף ימה התוסס של העיר תל אביב בחוף הדולפינריום, אשר מציע תנאי לימוד וגלישה אופטימאליים למתחילים את צעדיהם הראשונים בספורט גלישת הגלים. בית הספר לגלישה גלים הוא השער שלכם לעולם הקסום של הים והגלישה, בנוסף למיקום המיוחד של בית הספר מציע בית הספר מגוון קורסים ופעילויות מיוחדים הקשורים לגלישה. אנו בגלים מעבירים את שיעורי הגלישה באופן מקצועי על ידי מיטב המדריכים המנוסים והוותיקים בתחום.
 
 
קורס גלישה בסיסי:
קורסי הגלישה הבסיסים מתקיימים במשך כל ימות השבוע ( כולל שישי ושבת ) משעה 08:00 ועד הערב.קורס זה מיועד למתחילים מגיל 9 ומעלה ,מועבר בקבוצות של 4 אנשים ומתקיים בחמישה מפגשים בני שעתיים- בסה”כ 10 שעות.
 
תוכן הקורס:
הקורס כולל היכרות מעמיקה עם הגלשן ותנאי הים ,למידה ותרגול הכוללים פיקוח צמוד עם מדריך בחוף ובמים.הקורס מקנה את היכולת הבסיסית להיכנס לים בבטחה וליהנות מרזי הגלישה.
 
קורסי קיץ לילדים:
קורסי הגלישה מיועדים לגילאי 9 ומעלה, ומועברים בקבוצות של עד 10 אנשים הכוללים שני מדריכים בכל קבוצה. הקורס מועבר בצורה אינטנסיבית במשך חמישה ימים מיום א’-ה , 13:00-08:30.
 
תוכן הקורס:
במהלך הקורס לומדים הילדים לגלוש , לבד ובקבוצה , רוכשים ביטחון עצמי, מודעות לכושר גופני,ולומדים הצלה בסיסית בים. בנוסף מקבלים התלמידים ארוחת עשר חטיף בריאות וכן שתייה קרה במהלך כל היום. ניתן להירשם למחזור אחד או יותר.הקורס מהווה דלת כניסה לעולם הקסום של הגלישה והיא הדרך הנעימה ביותר להעביר את חופשת הקיץ החמה בחוף הים.
 
המדריכים בגלים:
המדריכים בגלים בוגרי קורסי הדרכה של מכון וינגייט וארגון גולשי הגלים בישראל.בית ספר לגלישה גלים פועל בשיתוף מלא עם ארגון גולשי הגלים בישראל על מנת להפוך את לימודי הגלישה ללימודים מקצועיים ומהנים .ארגון גולשי הגלים בישראל היא העמותה היחידה המוסמכת לקיים בתי ספר ללימוד מקצועות הגלישה, ופעילויות גלישה כגון תחרויות גלישה, קורסי מדריכים ומאמנים.כל התכנים התיאורטיים והמעשיים המועברים בבית הספר גלים נבחנו, נוסו ואושרו על ידי הארגון ומיטב הגולשים והמדריכים בישראל.
 
ליצירת קשר ולפרטים נוספים בקשר לקורסי הגלישה השונים:
galimsurfschool@gmail.com -דואר אלקטרוני
 
שלומי עיני- מדריך ראשי
052-4753333 -נייד
03-5175557 -משרד
03-5175557- פקס
 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן