5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

אני לא עושה היסטוריה, היסטוריה זה העבר- אני של המחר…

אני לא עושה היסטוריה, היסטוריה זה העבר- אני של המחר…

השג מרשים לגולש אינטרסרף וריפ קארל העולמי עומר (לוין) בר.עומר מגיע לרבע גמר באליפות העולם לג’וניור בפורטוגל, ומסיים במקום היותר ממכובד 19 בעולם.
בתאריך 0753 יצאה נבחרת ישראל לגוניור להתחרות באליפות העולם בפורטוגל, ישראל שאין ספק שהיתה המדינה הקטנה ביותר, מתוך 28 מדינות בעלות רשימה ענקית של גולשים ברמה בעולמית.
 
עומר לוין
 

הנבחרת שכללה שלוש קטגוריות, בני השש עשרה, השמונה עשרה, ונערות.עומר לוין לקח חלק בקטגוריית בני השמונה עשרה, והוגרל למקצה הקשה ביותר עד כה, ומולו ג’אן דרו הצרפתי שממוקם לא פחות ולא יותר 30 WQS העולמי, אלוף אירופה הבלתי מעורער ל- 2006.

כמו כן ניקולס ונרופר הגרמני, מקום אחת עשרה בג’ניור הארופאי, ולא נשכח עוד אנגלי אחד ומשובח שלא הרפה לשנייה מעוצר במהלך כל המקצה.
 

לאור הרמה הגבוה, שהיתה ברורה כבר עם היציאה מהארץ, הגלים הנמוכים שליוו את כל מהלך התחרות, יצרו בעיה חדשה לעומר, עקב עלייה במשקל והרמה “כבר לא ילד הבחור” לעומת בני השלוש עשרה האוסטרלים ושאר הגולשים הצעירים.
עומר היה מוכן להתמודדות בכל כולו, הוא נזרק לבית התנחומים, ונחוש בדעתו עלה לרבע הגמר בדרך הקשה.
 
  
  
 
בגמר כל מקצה, הגיע אישית לראיין אותו מרטין פוטר האגדי, אלוף עולם 1989. ועומר באנגלית מעולה ובצניעות, ענה על השאלות הכבדות של פוטר, חשוב לציין שאין לדעת כיצד להתמודד כאשר אגדה כמו פוטר פונה אלך, ולא רק זה הוא עוד מחמיא לך.
 

“עומר הגעת אלינו ממדינה קטנה ללא גלים, הפתעת אותי ואת כל הסבב העולמי, בכך שהצלחת לחלץ את עצמך בכזו רמה, ולהפתיע את כל השופטים בביצועים, היית שם איתם ברמות הכי גבוהות של התחרות, ואני מצפה בקוצר רוח לראות אותך בשלבים האחרונים”- אמר פוטר.

בנוסף במפגש מקרי ליד המלון בין השניים, אמר פוטר “רק חפש אותי בכל תחרות בעולם לחיבוק חם ומחזק להמשך”- לעומר כמעט ירדו דמעות.
 
“תחושת הבטן הכללית היא, שהרמה העולמית ממש גבוה, אבל עם קצת האהבה לים ואמונה טובה בעצמי, אפשר תמיד להגיע רחוק. תמיד היתה לי הרגשה פנימית שהשנה הזאת עבורי, הולכת להיות החזקה ביותר וקסומה למדי, הרבה פעמים במקצים עם אלופי עולם, קשה לבוא מול מתחרה עם שם עולמי ולהוציא תוצאה, אבל הרבה פעמים מפחדים מהשם ולא מהיכולת של הגולש עצמו”- אמר עומר.

עומר זכה לאהדה רבה מכל הנבחרות, ארה”ב, הוואי, אוסטרליה, וכמובן נבחרת דרום אפריקה, שנשלחו על ידי לא אחר, חברו הטוב ג’ורדי סמית אלוף העולם לנוער עד 18, ששלח אותם לראות את הליין החדש של גלשני אינטרסרף ישראל, שכיכבו ברמה מקצועית במים, ובשורה הראשונה של הגלשנים בשטח.!

במהלך האליפות, יוהנתן יעקובביץ, הצלם המקצועי של ריפ קארל, שהיה אחרי על צילום והפקת הסרט של האליפות, שיעלה בקרוב אצלכם. יהונתן תיפקד כמו כן כמאמן הנבחרת וליווה כל גולש וגולשת ביציאה למקצים בעצות ענייניות ומקצועית, שתרמו רבות לעומר ושאר הגולשים- סחתן יוהנתן.

למרבה הצער והגלים הנמוכים שפקדו את התחרות, כל הנבחרת יצאה בשלבים הנמוכים של התחרות, ובזכותו של עומר האפילה נבחרת ישראל למקום ה- 16 המכובד- למי שלא הבין ספרד, קוסטה ריקה, גרמניה, ג’מיקה ועוד.

ג’ייל מנהל הנבחרת של ריפ קארל אירופה, שהיה בשטח התחרות ללוות את הגולשים שלו, החמיא לעומר לכל אורך התחרות, עומר הגיע לתוצאה הגבוה ביותר מכל הגולשים בנבחרת ריפ קארל האירופאית, והבטיח לו טיפול מלא, בכל ביקור בסבב הג’ניור העולמי שיוצע לדרך בחודש הבא !.

כתבה- קאי צור, ארנה לוין.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן