5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

אוסטרליה מנצחת את ארה

אוסטרליה מנצחת את ארה”ב:
נבחרת אוסטרלי
 
ידיעה-קאי צור
19.11.07 כל גולשי נבחרת הגלישה הצעירה של אוסטרליה ,ניצחו אחד אחד, בצורה יוצאת מן הכלל את תחרות הגלישה הקבוצתית בקליפורניה ארה”ב ביום שלישי האחרון.

זה לא יאומן כי יסופר, האוסטרלים בטח לא הפסיקו לשתות עוד מאז שפאנינג ניצח לפני שבועיים, אבל נראה שעכשיו הם כבר לא יודעים איך לחגוג מרוב שמחה.

הגולשים לוחצים ידיים לפני התחרותהנבחרת האוסטרלית הצעירה  יצאה לפני כשלושה שבועות לגלוש ולהתאמן בסוולים הנדירים של תחילת החורף בארה”ב ולהשתתף באחת מהתחרויות בפורמט האמריקאי החדש- תחרות קבוצתית, כאשר כל גולש מתמודד מול גולש מקבוצה אחרת, והניקוד המצטבר של שתי הקבוצות, הוא שמביא את הניצחון.
רק שהאמריקאים, שהמציאו את הפורמט, לא הכינו את עצמם לקצב האוסטרלי.
 
האמריקאים שכבר ארגנו לא מעט תחרויות בפורמט הקבוצתי החדש והצליחו לצבור ניסיון לגבי טקטיקות קבוצתיות והשילוב הנכון בין הגולשים פשוט לא היו מוכנים לרעב האוסטרלי.
 
 
 
הגלים היו בול בשביל התחרות מטר עם מטר וחצי סולייד, והמים הקרים של תחילת החורף האמריקאי היו הבעיה היחידה.

דן זאיאון- קיבל את התרגיל הרדיקלי ביותר על הקפיצה הזוהמאמן האוסטרלי, סאשה סטואקר (Sasha Stocker) “אנחנו באנו מוכנים רק בגלישה, לא היו לנו שום טקטיקות מקצועיות ואהיתי צריך ביחד עם הילדים להבין כיצד אנחנו יכולים לחלץ מעצמנו ניקוד יותר גבוה ובכך לנסות להרשים את השופטים”- אמר סאשה.

“רשימת השופטים שהייתה פשוט מאיימת גם לא הוסיפה לביטחון העצמי שלנו, הגולשים המיקצועים בראט סימסון (Brett Simpson), שון ווארד (Shaun Ward), ניק קוואק (Nick Kovack) וויילי סמית (Willie Smith) שפטו את התחרות ברוח טובה במיוחד. אבל זה הפורמט עצמו של התחרות, שגרם לגולשים הצעירים לצלול לתוך הגורם הקבוצתי של הספורט מה שגרם לכול להיראות הרבה יותר מעניין מסתם תחרות רגילה”- סאשה סטואקר.
 
השוחט האמרקאי הקטן רוב קאלי (rob Kelly), היה אחד היחידים שנתנו פייט רציני, אולי עם זו הייתה תחרות רגילה, היה לא סיכוי להיות בשלישיה, אבל ביום שלישי האחרון הוא הפסיד בגדול, וזאת עוד לאחר שטס מהניגנטון בי’ץ במיוחד בשביל התחרות.
“זו היה תחרות נהדרת, הגלים הו סבבה ואני ממש שמחתי להצטרף לנבחרת האמרקאית ולתת את הפייט הכי טוב שאני יכול, חבל מאוד שהפסדנו, אני לא אוהב להפסיד”- אמר רוב.
 
האמרקאי רוב קאלי הגיע במיוחד לתחרות 
 
ידיעות נוספות מתחרויות הפורמט החדש, בהמשך.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן