5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

תחרות מלך הגלישה של קורונה מגיעה לחוף הקשתות באשדוד

תחרות הגלישה המקצועני של קורונה ‘Corona King of Surf 2013’ נוחתת בחוף הקשתות באשדוד. החל מה 30 לנובמבר תפתח תקופת המתנה לגלים לקראת התחרות השלישית והמסכמת של סבב הגלישה הארצי של קורונה שבסיומה יוכתר מלך הגלישה של ישראל.

16 הגולשים הישראלים הטובים בישראל ייקחו חלק בתחרות באשדוד אשר תנעל את סבב הגלישה הארצי והמקצועני Corona King of Surf 2013. בין 16 גולשי התחרות ישתתפו גם גולשים מקומיים מעולים, טל אסייג, גל דהן, שי ביידא, יאיר אסרף, מהמובילים שבגולשי הגלים בישראל וייצגו את עירם בכבוד.

סבב הגלישה Corona King of Surf כולל 3 תחרויות ארציות, שתיים מהן התקיימו עד כה: הראשונה נערכה בחוף הדרומי בהרצליה ב 26 למאי והשנייה נערכה בחוף הילטון בתל אביב ב 2 ביולי. בסבב נאבקים הגולשים הטובים בארץ על תואר מלך הגלישה של ישראל. המאבק על הכתר עד כה צמוד ביותר ולפחות 5 גולשים יתחרו על תואר מלך הגלישה של ישראל.

בתחרות הראשונה שנערכה בחוף הדרומי בהרצליה בלט מעל כולם הגולש הנפלא גיל קרן אשר הוכתר בסיומה של התחרות כמלך הגלישה של החוף הדרומי בהרצליה, לאחריו היה זה אביב ואקנין שגילה שליטה אבסולוטית בגלים של הילטון והוכתר למלך של תחרות הסבב השנייה.

מלבד קרן וואקנין בלטו גולשים נוספים מצוינים אשר בזכות תוצאותיהם הטובות בשתי תחרויות שהתקיימו השיגו ניקוד גבוה ונצמדו למובילים. עידו קסנטיני, צחי יקיר וגם קובי מנצור נמצאים גם הם חזק בתמונת המאבק על הכתר. עוד מחזק מאוד את סיכוייהם במאבק על המקום הראשון היא העובדה כי גיל קרן, אשר מוביל נכון להיום את הסבב, צפוי להעדר מתחרות באשדוד עקב שהותו בהוואי ובכך גם לחסל כמעט באופן ודאי את סיכויו שלו לזכות בסבב. עקכ כך מתחזק מאוד בעיקר מעמדו של אביב ואקנין לתואר מלך הגלישה של ישראל, אך כאמור, הכול פתוח וגולשים רבים יכולים עוד להפתיע.

תחרות הסבב השלישי של Corona King of Surf 2013 תתארח כאמור בחוף הקשתות באשדוד. עיריית אשדוד, רשות הספורט העירונית וכמובן עמותת הגולשים של אשדוד נרתמו כאחד ומסייעים להכנות לקראת קיום התחרות בעיר.

חוף הקשתות באשדוד נחשב לאחד החופים הטובים בארץ לגלישה בייחוד בתקופה זו של השנה, תקופת סערות החורף (הצפויות לבוא עלינו לטובה). “החוף עובד נפלא וצפוי לעבוד מצוין”, מסביר ד”ר סרף ארתור רשקובן, “גם בזמן סערה ורוחות כיוון שהוא מוגן מצדו הדרומי על ידי המרינה”.

אז מי יישב על כסא המלך בחוף הקשתות? האם אחד ממובילי הסבב כעת או האם אחד הגולשים המקומיים שיגלשו במגרשם הביתי? מה שבטוח, יהיה מעניין! אז אל תפספסו!

התחרות תערך ביום הראשון לגלים גבוהים החל מה- 30 בנובמבר 2013. התחרות תתקיים בשעות 09:00 – 15:00. האירוע פתוח לקהל הרחב! אז כולם מוזמנים!

פרטים נוספים באתר Corona.co.il ובדף הרשמי של קורונה ישראל בפייסבוק.

להתראות בקרוב בחוף הקשתות באשדוד…

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן