5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

צבע אדום/ צבע ירוק – ניקיון חופים של ימי שישי

צבע אדום/ צבע ירוק – ניקיון חופים של ימי שישי
 
צבע אדום/ צבע ירוק – ניקיון חופים של ימי שישי

החברים הירוקים ליוזמת ניקיון החופים של אתר “צלם ים” מכים בשנית, והפעם בחוף קבר השייח (יום שישי – 29.02.08). נקיון החוף היה מוצלח כקודמו וההיענות של התושבים היתה רבה עד מאוד.

ידיעה- יואב נקש
כ- 60 איש צבאו על חוף קבר השייח וניקו אותו מכל פסולת וזיהום מהשובר הראשון וכמעט עד לחוף גוטה. עבודת הניקיון התפרסה על שטח נרחב שכלל גם את מדרונות המצוק, סוללות ההגנה וקו החוף.

לאורך קו החוף נפרשה כמות גדולה של אצות שטמנה בחובה הרבה מאוד חתיכות קטנות של פסולת ודרשה מהמנקים לברור בקפדנות וביסודיות ולהפריד בין האצות והלכלוך. השלל הרב שהעלינו בניקיון היה מגוון מאין כמותו: דיקטים של עץ, פחים, יתדות ברזל, חוטי מתכת מסולסלים, בקבוקים, ניירות, בדים, זפת, ועוד

נעמי, תושבת העיר שנרתמה להתנדב אומרת: “אני שמחה להיות חלק פעיל מיוזמה מבורכת זו, החבר’ה פה מקסימים והעבודה מאורגנת להפליא, בתקווה שעוד תושבים יבואו ליטול בכך חלק.”

בסופו של יום ולאחר שעתיים אינטנסיביות של ניקיון העלנו בשלל כ-80 שקיות גדושות. מכיוון שלא היתה נגישות לרכב אל החוף, נאלצנו להשאיר את השקים בערימה צפופה עד שיבואו לאסוף אותם ביום ראשון מחלקת החופים של העיריה. – ואכן כך נעשה.

מהלך העבודה היה מהנה, מזג האויר היה נפלא וצוות החברים האיכותי נתן את כל הנשמה בניקיון – תודה רבה לכל החברים שנתרמו למשימה בינהם חברי להקת הפיל הכחול, צ’יקס סרף, מחלקת איכות הסביבה בעיריה ומחלקת החופים.

הפירסומים הרבים ברשת האינטרנט ובעיתונים המקומיים הביאה להענות רבה של תושבים לניקיון החופים. תודה לכל העיתונים והפורטלים המקוונים שנתנו במה למיזם: “אשקלוניוז”, אתר “אדרנלין”, מערכת עיתון “סקופ”, “סטאר” ו”זמן הדרום”.

תודה מיוחדת לדוברת ראש העיר הגברת ענת ברקוביץ’ על התמיכה הרבה והגיבוי המלא למיזם.

החברים הירוקים עושים עבודה רבה ומאומצת, תרומתם מבורכת וההכרה בהם ובפועליהם גדלה ומוערכת, הים בתנועה מתמדת וגרורות של אשפה עדיין מכסות חלקות חוף יפות, בדעתנו להמשיך בעקביות מידי יום שישי בפעילות חברתית מהנה זו שכן מעבר לפן האקולוגי זו הוכחה ניצחת לפעילות חברתית תוססת למען הסביבה, שיפור איכות חיינו והגברת המודעות לזיהום חופי הים.

המעט שאנו עושים הוא המרב שאנו מקבלים – בחזרה.

ניקיון החופים של ימי שישי ממשיך כרגיל, הניקיון הבא יהיה ביום שישי ה- 7.3.2008 בין השעות 13:00 עד 15:00, הפעם, מעבר למזג האויר נתעדכן גם באפשרות לקיימו בעקבות המצב הביטחוני, הודעות ועידכונים לגבי החוף והמועד יופיעו באתר צלם ים (www.streamer.co.il) במהלך השבוע.

ברגעים קשים אלו בהם העיר שלנו תחת מתקפה וחברינו היקרים מענף הגלישה שוכבים פצועים בגינה, מן הראוי יהיה למסור איחולי החלמה מהירה לאילן צ’ילה ביטון למשפחתו ולכל החברים האחרים שהיו בסביבה בעת נפילת הטיל ביום שבת האחרון 1.3 בטיילת בר-כוכבא, נחזק גם את ידי חיילי צה”ל שנלחמים בחירוף נפש, ולכולנו, תושבי אשקלון והדרום שנדע ימים שלווים ושלום ישכון בארצנו. אמן.
 
כל החברה
 
יואב נקש
צלם ים

052-2605570

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן