5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

נבחרת ישראל בגלישת גלים מתכוננת לאליפות העולם


נבחרת ישראל בגלישת גלים מתכוננת לאליפות העולם

אליפות העולם השנה תתקיים ברצועת החוף ב”קוסטה דה קאפריקה”, שבפורטוגל באחת משבירות החוף הטובות ביותר באירופה. החוף גובל עם האוקיינוס האטלנטי ומיצר גלים של עד 2.5 מטר. כמובן שפעמים רבות גובה הגלים עובר בהרבה את השניים ואף את השלושה מטרים, רק העובדה שמדובר בשבירת חוף לא מאפשרת תנאי גלישה כשהים מאוד גבוה.

החוף כאמור מוכר וידוע לגולשי נבחרות ישראל בעבר ולחלק מגולשי הנבחרת הנוכחית היות והוא משמש אחד הספוטים המפורסמים ביותר בפורטוגל שאירח מאות גולשים מכל העולם באירועי הגלישה הרבים שנערכו בו, דוגמת אליפות אירופה ב 2005, אליפות אירופה לנוער ב 2004 והמון אירועים אחרים של ה ASP.

קאפריקה היא בעצם כפר קטן הממוקם בין עיר הבירה ליסבון לעיר המחוז אלמאדה, ומרוחק כ 20 ק”מ משדה התעופה. רצועת החוף שלו מתפרסת על כ 13 ק”מ של רצועת חוף חולית.

נבחרת הנוער השנה בדומה לנבחרת הקודמת שיצאה לספרד מקימת את אימוניה טרם הנסיעה בהדרכתו של אלוף ישראל לשעבר מיסטר עדי גלוסקא, שבאליפות אירופה האחרונה שנערכה בחוף בשנת 2005 הגיע לגמר הבוגרים וזכה במקום הרביעי, ובעזרתם ותרומתם האדיבה של הצמד דן ודותן שמארחים באופן קבוע את הנבחרת במועדון הרייף שבבעלותם ובמלון שלידו.

הנבחרת כאמור צפויה לצאת את הארץ ביום חמישי שבוע הבא ולפגוש את טובי הגולשים מכל העולם. למעלה משלושים מדינות אישרו את השתתפותן בתחרות כך שללא ספק הולך להיות שם קרנבל גלישה גדול כשבכל קטגוריה יתחרו כ 120 גולשים.

עדכונים נוספים בהמשך.

 

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן