5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

מיק פנינג זוכה בתואר אליפות עולם שני שלו בבאנזיי פייפליין.


כתבה : נדב חלפון 
12.12.09 תאריך מרגש מאוד ומיק פנינג הברק הלבן הוכתר כאלוף העולם ומנצח סבב הASP לשנת 2009 ,בסיבוב השלישי של תחרות הפייפליין מאסטרס בחסות בילבונג, אחרי תצוגה מרשימה של טובי הגולשים בעולם ועשיריות של ג’ון ג’ון פלורנס, האנק גסקל, קירן פירו, וסיג’יי הובגוד.

לקראת התחנה האחרונה של עונת הסבב העולמי 2009 ,מיק פנינג הוביל בדירוג על חברו הטוב מהגולד קואוסט ג’ואל פרקינסון , שניהם בני 28, והקרב היה צמוד. פרקו היה צריך להשאר בתחרות עד חצי הגמר כדי לשמור על הסיכוי לזכות באליפות העולם, ועם הדחתו היום בסיבוב ה3 בבילבונג פייפליין מאסטרס על ידי הוויילד קארד הפנומנלי גבין ג’ילט בן ה23 מהוואי , פנינג זוכה בתואר השני בחייו. פנינג אמר בקשר למקצה שהפסיד לדין מוריסון שהוא מרגיש קצת המום והוא לא יודע מה לומר. הוא ניסה להתכונן למקצה שלו ואז גווין ג’ילט קיבל את התוצאה האחת שהוא חיפש בזמן שפנינג חתר לכיוון הפיק וכשהוא זכה והכול נגמר הוא הרגיש רגוע ופשוט האט. .ג’ואל פרקינסון עדיין מוביל בואנס טריפל קראון אבל אם סי ג’יי הובגוד יגיע לגמר הוא יגנוב ממנו את התואר היקר הזה.

זו הפעם הראשונה מאז 2003 שהמירוץ לתואר העולמי מוכרע בתחרות האחרונה של השנה בבילבונג פייפ מאסטרס. התואר הזה הרבה יותר מהנה מהקודם, ” פנינג אמר .”הייתי הרבה יותר רגוע לקראת התואר הזה-חוץ מהימים האחרונים שהייתי ממש לחוץ.” התואר העולמי לשנת 2009 יירשם בדפי ההיסטוריה כאחד מהדרמטיים ביותר שנראו , עם פרקו שמנצח 3 מתוך 5 התחרויות הראשונות של העונה, לפני שפנינג הפנומנלי נערך מחדש בחצי השני של העונה ועוקף את חברו הטוב. “ידעתי שאני גולש טוב,פנינג אמר.” זה היה רק עניין של זמן עד שהתוצאות יבואו. ידעתי שהמצב הולך להתהפך במוקדם או במאוחר. אני לא יודע, העולם עובד בצורה מוזרה.”

תוצאותיו של פנינג העונה:

קויקסילבר פרו גולד קואוסט-מקום 3 
ריפ קארל פרו בלס ביץ’- 5
בליבונג פרו צ’והופו- 9
האנג לוס סנטה קטרינה פרו-5
בילבונג פרו ג’פריס ביי- 17
הארלי פרו טרסלס-מנצח
קויקסילבר פרו צרפת-מנצח
בילבונג פרו מונדקה-9
ריפ קארל פרו סרץ’-מנצח
בילבונג פייפליין מאסטרס-9

בסוף, בדומה לזכייה של פנינג ב2007 בברזיל, הנטורל פוטר היה במים עם ג’ואל פרקינסון , בין המקצים, בזירת ההתרחשות , כשהתגלו התוצאות והתחילו החגיגות . שני החברים הכי טובים כל חייהם ביחד במים, מתחבקים , מחליפים מספר מילים וחותרים לכיוונים שונים, אחד שמח והשני פחות. פנינג הוסיף ואמר שהם התחבקו ודיברו על כמה לחוצים הם היו בימים האחרונים. בתור חבר היה למיק קשה לראות מה קרה לפרקו השנה, שהוא התחיל מצויין ואז נפצע בקרסול ואיפשר לפנינג להדביק אותו. מה שבטוח שאם מיק לא היה במרוץ הוא היה בעד פרקו .

חוץ מהבטחת התואר, פנינג קיבל גם אקסטרה 50 אלף דולר מתנת חבילת הבונוס של ואנס טריפל. בזמן שהתואר הוכרע לשנת 2009, עונת הסבב העולמי לשנת 2009 רחוקה מסיום עם עוד יום אחד של תחרות בבילבונג פייפליין מאסטרס.

מזל טוב למיק פנינג מצוות אינטרסרף ומכל מדינת ישראל.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן