5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

הארלי טרסלס לווארס


תחרות מספר 6 מתוך 10  בסבב העולמי של 2009 בטרסלס קליפורניה בחסות הארלי יצאה לדרך ואיתה כמה הפתעות גדולות, תוצאות גדולות, וגלים מאתגרים

 

15.9.2009  ,  כתבה : נדב חלפון

בתחרות פרסים בגובה 400000 דולר ופרס ראשון מאה אלף דולר !

קלי סלייטר בן ה37  ,9 פעמים אלוף עולם וכרגע מקום 8 בסבב , לא בזבז זמן כדי להראות שהוא שולט בשבירה המפורסמת של לואר טרסלס, ופתח את המקצה שלו עם 9.00 ו9.5 ב5 הדקות הראשונות של המקצה שלו בסיבוב הראשון, נגד אייס באקן ורוב מצ’אדו הווילד קארד.

קלי פירק לפרונטסייד והעיף את הטייל שלו לכל הכיוונים , הוציא חרבות וסיים ברוורס ושלח את המתחרים שלו לסיבוב המפסידים . קלי יצא מהמים לאחר 5 דקות של מקצה, וחזר אחרי כמה דקות עם גלשן אחר . הוא רצה לבדוק את הציוד שלו כי הוא לא חשב 

שהוא ישפר 9.0 או יותר נכון לא היה צריך לשפר כלום.

המתחרים נאלצו להלחם עם רוחות און שור וסייד שור, וקלי הוציא מהגלים שמזכירים לו את הבית כמה שהיה אפשר (18.50 מתוך 20 אפשריות) ועשה את התוצאה הגבוהה ביותר עד כה בגלים שמזכירים את פלורידה הרבה יותר ממה שהם אמורים להיות בקליפורניה.

 

ביד דרבידג’ האוסטרלי בן ה26, מנצח התחרות מ2006, וכרגע במקום ה11 בסבב, הראה את כוחו בבק סייד וניצח את טימי רייס ולוק סטדמן שחוזר מפציעה, בסיבוב הראשון של התחרות.

האוסטרלי המצויין עדיין לא הפגין השנה את יכולותיו מהשנה שעברה והוא מקווה להראות מה הוא יודע בקליפורניה.

מלבד סלייטר ודרבידג’ הוותיקים, עוד ניצחון גדול שייך לפנים חדשות בסבב, כשקקואה בקלסו, בן 24 מהוואי, אלוף העולם לג’וניור ב2005, וכרגע במקום ה17 בסבב, ניצח בסיבוב הראשון את סי ג’יי הובגוד שבמקום השני בעולם כיום, ומראה שיש מה לצפות מהרוקיס.

עוד רוקי בסבב של 2009 , מישל בוארז בן 23 מטהיטי,מנצל את הרוח שנרגעה קצת  ומנצח את הדרום אפריקאים ג’ורדי סמית וגרג המסלי, כשהוא מפרק את הלפטים שלא הפסיקו לאורך כל היום.

ברט סימפסון הוויילד קארד בן ה24, גרם להפתעה נוספת בתחרות כשניצח את טאג’ בורו האוסטרלי שכבר בן 31, ואת דין מוריסון בן ה28 בסיבוב הראשון של התחרות. ברט נזקק לתוצאה כשהשעון התחיל להגמר, לקח לפט טוב והצית אותו באש, כשהוא מסיים עם רוורס לבקסייד ומקבל 7.07 ועולה לסיבוב ה3. דין מוריסון חתר לגל הזה, לברט היתה פריוריטי והוא תפס אותו, כשהוא התחיל להפתח ברט ידע שהוא צריך לעשות משהו גדול, ולמזלו הוא הצליח לנחות את הרוורס ולשלוח את שני הגולשים המנוסים לסיבוב המפסידים.

ברט , שזכה בתחרות wqs 6 כוכבים בטרסלסבחסות הארלי ביולי האחרון, ורודף אחרי מקום בסבב לשנה הבאה, מחלים מפציעה בקרסול, אבל ההופעה שלו היום מדברת בעד עצמה, ונראה שהוא לא צריך לדאוג יותר מידי לגביה. טאג’ , שכרגע ממוקם במקום ה4 בעולם, המשיך את המזל הרע שלו גם בסיבוב השני, כשהודח מהתחרות על ידי הוויילד קארד רוב מצ’אדו, במקצה שנעל את היום. לפני זה , עוד וויילד קארד, קאי ברגר, הפסיד למקום ראשון בעולם ג’ואל פרקינסון והודח מהתחרות.

המקצה הטוב של היום הפגיש בין ג’וש קר לדייאן ניב. שניהם גלשו מצויין אבל בסיום ג’וש ניצח . שני המתחרים הפגינו יכולות אדירות, עם ביצועים רדיקליים מצויינים.

כרגע הסוואל הצפון מערבי דועך , ובהמשך השבוע צפוי להכנס סוואל דרומי. 
בסיבוב הבא ייפגשו בין היתר פרקו ומצ’דו, קלי וברט סימפסון, מיק פנינג ומיקי פיקון ועוד.

תמונות לפי סדר עולה מלמעלה למטה : 
דיין ריינולדס מלהיב את הקהל בלוורס קליפורניה
כריס וורד המקומי יוצא ממקצה בלוורס
ברט סימפסונס ייפגש היום עם קלי סלייטר בסיבוב 3

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן