5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

האם הסבב העולמי עומד להשתנות?

 

champions tour?

נדב חלפון

 

האם הסבב העולמי עומד להשתנות? לפי השמועות בכל העולם הגלישה התחרותית עומדת לעבור שינוי  משמעותי ,אם או בלי תמיכה מהאיי אס פי.

הוגה הרעיון הוא לא אחר מאשר קלי סלייטר, אלוף העולם 9 פעמים,שביחד עם קויקסילבר ומאמנו האישי טרי הארדי, מתכננים לשנות את הסבב במטרה לקבל ספונסרים חדשים מחוץ לתעשייה, ולתת לגולשים הטובים בעולם במה חדשה ושונה מהבמה שניתנה להם עד עכשיו – סבב החלומות. קלי סלייטר הטיל את הפצצה הזאת והעלה המון סימני שאלה אצל הגולשים בעולם.

המארגנים טוענים כי כבר הושג סיכום עקרוני עם ערוץ הספורט אי אס פי אן על שידור התחרויות של הסבב החדש, שנקרא גם סבב ההתמרדות ( באנגלית –rebel tour).

סלייטר שלח החודש אי מייל לשאר המתחרים בסבב הקיים ובו אמר בין היתר שאי אס פי אן מעוניינים לשדר את התחרויות בצורה המקצועית ביותר ,בשידור ישיר, וכנראה שזה יקרה כבר בשנה הבאה.

ביד דרבידג’ מקווינסלנד , סגן אלוף העולם בשנה שעברה , אומר כי לדעתו הגיע הזמן לראות שינוי בסבב, להשיג ספונסרים מחוץ לתעשיית הגלישה, ולרעיון של הסבב החדש יש פוטנציאל לשפר את הסבב בצורה משמעותית.

לפי השמועות הסבב יהיה מורכב מ16 גולשים (8 קבועים ו8 וויילד קארדס), ב8 תחרויות שיתקיימו בזמן של 5 חודשים. הפרסים בכל תחרות יגיעו למיליון וחצי דולר , לעומת 340 אלף דולר בלבד בתחרויות של הסבב הקיים, פרס שמתחלק בין 45 מתחרים.

בשבוע הבא תתקיים פגישה במשרדי האיי אס פי בגולד קואוסט באוסטרליה ושם ידונו בנושא.

קלי סלייטר אומר שהסבב יתקיים עם תמיכה של האירגון, וגם בלעדיה.

השאלות הגדולות הם כמובן מה יקרה עם שאר המתחרים. האם מרלון ליפקה , פיל מקדונלד (שנמצאים במקום האחרון אם לא מחשיבים את לוק סטדמן וגייב קלינג הפצועים) ושאר המתחרים ישארו בסבב הwct  גם אם ישארו במקומות הנמוכים בדירוג? מה יקרה עם התחרות בברזיל? וכמובן השאלה הגדולה האם יהיו 2 אלופי עולם או  אולי מגה תחרות ענקית בין הסבב הקיים לסבב החדש לקביעת אלוף העולם?

כמובן שיש הרבה יותר שאלות מתשובות, ומכיוון שקלי סלייטר לא מוכן לדבר על זה נאלץ לחכות בסבלנות ולראות את התשובות, מה שבטוח שמתי שיהיו תשובות תקבלו אותן כאן באתר.

נחכה ונראה…

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן