5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

גולשי העתיד – בחירת גלשן

גולשי העתיד – בחירת גלשן

מאת: בית הספר לגלישת גלים אינטרסרף סאמר סקול חוף פלמחים

בחרתי לכתוב כתבה זו בכדי לעזור לכל אותם גולשים מתחילים אשר מסיימים או סיימו את קורסי/קייטנות הגלישה ובכלל גולשים מתחילים אשר הגיעו לשלב של בחירת גלשן.

בשל נסיון גלישה של מעל 20 שנה. לאורך השנים אני נתקל בגולשים מתחילים (רובם), אשר מתחילים עם גלשנים שכלל אינם מתאימים להם, דבר המוביל אותם לאחד משני התרחישים הבאים-הראשון תהליך הלימוד מתעכב ונמתח דבר שגורם לתסכול,במקרה הטוב, התרחיש השני- פשוט מתייאשים ועוברים לספורט אחר.

מדוע זה קורה? בכדי להיות בשיווי משקל על הגל אנו צריכים גלשן שיחסית לגובה ולמשקל של הגולש יהיה גדול יותר משמעותית. ככל שהגלשן יהיה רחב יותר, מציף יותר וגבוה, כך יהיה לי קל יותר לשמור על שיווי משקל.

בין טיולי הרבים בעולם זכיתי לבלות שנתיים בחופי קליפורניה ובעיקר במליבו. בחוף זה ישנם 3 סוגי שבירות שבאחת מתוכם ניתן לראות גולשי פאנבורד- גלשן הפאנבורד הוא גלשן יחסית גבוה עם חרטום מעוגל בשרני ולא מחייב כל-כך רחב. בחוף זה יש גל מאוד מסוים קטן וארוך ופשוט תופסים את הגל באלגנטיות ורוכבים עליו מרחק מאוד משמעותי. ניתן לראות על הגלים האלו גם זקנים ונשים בהחלט אוכלוסיה מגוונת.

סגנון הפאנבורד נהפך להיות תרבות בפני עצמו במקומות רבים בעולם. אני מספר לכם זאת מכיוון שגולשים לא מודעים לסוג הגלישה הזה, והם קונים גלשן קטן קצר ודק שאין מה לעשות איתו.

בחברת אינטרסרף התוודעו לכך שהביקוש לגלשנים גדולים הולך ומתרחב ואין היצע ולכן הוחלט בחברה לייצר גלשן אפוקסי שהוא חומר חזק ועמיד העונה על צרכי הגולש (אני שולח את כל תלמידי לקנות גלשנים אלו).

שם המוצר: BIG  וחברים אני רוצה לשתף אתכם לאחר שגלשתי עליו הגלשן יושב בצורה מושלמת על הגל, הוא יציב מהיר ועם זאת יש לו יכולת תמרון מעולה.

מומלץ בהרבה חום ואהבה ואגב יש סיכוי טוב שתחליטו להישאר איתו ולא תזדרזו להחליף.ולאלו שיחליטו שהם מעוניינים בהחלפה-דעו לכם שיש לו שוק מעולה.

נפגש על הגלים

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן