5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

איך מפרידים בין חמשת הגולשים הטובים בעולם, כשכל אחד מהם בשיא הקרירה שלו:

איך מפרידים בין חמשת הגולשים הטובים בעולם, כשכל אחד מהם בשיא הקרירה שלו:
Snapper אחד החופים האיכותיים בעולם
(צילום בחסות סבב ה- ASP)
 
Snapper Roocks מהאוויר, בהחלט נראה כמו הטור המושלם בעולם.
 
ידיעה- קאי צור
איך מפרידים בין חמשת הגולשים הטובים בעולם, כשכל אחד מהם בשיא הקרירה שלו במים- אין ספק שזו הייתה הבעיה הגדולה ביותר של השופטים ב- (Super Sunday) “סופר סאנדי” בתחרות הקויקסילבר פרו בחוף Snapper Roocks באוסטרליה. נראה שהתחרות שמסמלת את תחילתה של שנה מאוד מהירה על המים, עם עלייה מתמשכת ברמת הגלישה ותחושה כללית שהכל אפשרי, במיוחד אחרי התוצאות של שנה שעברה.

ברגעים אלה בתחרות, נראה שהכול עובד על מהירות, טא’ג בארוו (Taj Burrow) מאוסטרליה, היה ללא ספק המהיר מכולם, עם דור חדש של גלשנים מיוחדים, נראה שטא’ג גם השנה טס לניצחון.

הוא יצא לדרך על הגל הראשון שלו, במה שהיה נראה כמו טעות מרה, ברגע שיצא לדרך, הסקשן לפניו התחיל להיסגר אלו, והיה נראה שמזה כבר אין מוצא. אבל טא”ז שהוא בכלל סוג של F-15 במים, הרביץ טיסה, ומול כול הצופים על החוף הספיק להגיע לסוף הסקשן ועוד בפלוטר סיום מדהים.

חלק מהשופטים שלפו מייד ציון 10, אבל הציון הסופי שלו במקצה התיישב על 9.8 מכובד.

הדעות על החוף היו מוחלטות לגמרי, אין ספק שזו הגלישה הטובה ביותר שראינו מטא”ג אי פעם בסנאפר. בשנים קודמות תמיד היה ניתן לראות את טא”ג בכל מקום בכל ביצוע, אבל לצערו הוא אף פעם לא הגיע עד הסוף המתוק, כולם קיוו תקוות גדולות בשבילו השנה.

” מעולם לא התאמנתי בצורה חזקה יותר מחוץ לעונה, התרוצצנו בחודשים האחרונים בכל הגלים הטובים בעולם,והכל כדי להביא אותי לנקודה הנכונה השנה, אני מרגיש טוב וחזק וכנראה שזה משליך על הגלישה שלי”- אמר טא”ג.

אלוף העולם מייק פאניניג (Mick Fannig) מאוסטרליה, היה עוד גולש שללא ספק לא ויתר לעצמו בזמן ה- Off Season למרות החגיגות של השנה שחלפה.

פאניניג טפס שני גלים כבר בדקות הראשונות של המקצה הראשון, הגל הראשון היה הגבוה ואפשר לפאניניג לחגוג קצת, הגל השני היא יותר יציב והחזיק אתו עד לג’ט סקי בחוף. מייק עשה עבודה מקצועית ומהירה באותו מקצה מה- Wildcard ג’וליאן ווילסון (Julian Wilson) שנשאר ללא מילים אחרי שראה את הגל הראשון של מייק שזיכה אותו ב- 8.5 נקודות. משם הוא כבר שלט בכול האקשן במים, והוציא מעצמו עוד 9.7 מרשים באמצע המקצה.
לאחר המקצה מייק ישב עם הכתבים, ושחרר קצת מתוכנית המשחק שלו לתחרות, והסבב השנה.
 

פאניניג בסנאפר” זאת הייתה התוכנית שלי לקחת כמה גלים מיד על ההתחלה ועשיתי את זה. היה נראה שעם ההחלטה הזו, כל שאר המשתנים הקיימים התחילו ליפול למעני במקום”. זה הרגיש ממש טוב, והגלשן שלי גם הרגיש לי מצוין”.- אמר מייק.

עוד גולשים בולטים בתחרות היו, ג’ואל פארקינסון (Joel Parkinson) ודין מוריסון (Dean Morrison) שנתנו שנהם עבודה יפיפייה במים.
 
 
 
 
 
פרקו הסטייליסט הגדול של סנאפרבמקצה הראשון רוי פאוורס (Roy Powers) עלה להתמודד מול ג’ואל ללא הצלחה של ממש, עם עידוד מפאניניג מהחוף, ג’ואל לא השאיר הרבה מקום במקצה לרוי, אם כמה מנברות רדיקליות ביותר.
וזה היה גם פייר לומר, שפרקו למרות שלא יצא עם הציונים הגבוהים של היום, ללא ספק היה הגולש הסטייליסתי ביותר בתחרות עד כו.
 
 
 
 
עדכונים נוספים מהתחרות בימים הקרובים.

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן