5% הנחה על כל החנות לרוכשים/פונים דרך האתר

איגוד הגלישה הארצי

איגוד הגלישה המקצועיאיגוד הגלישה המקצועני בישראל או גם בשמו בעולם ה-ipsa הוקם בשנת 2005 על ידי איילון ואס דיאס, אחד מבכירי וותיקי הגולשים בארץ. למי שלא מכיר את איילון הנה כמה פרטים עליו- בעל הישגים בינלאומיים ואלוף אירופה לשנת 2003 .

האיגוד מכשיר מאות גולשים בשנה בתחום גלישת הגלים, הפעילויות ללימוד ספורט הגלישה במועדון מועברות ע”י מדריכים מקצועיים ומוסמכים ע”י מכון וינגייט,מצילים ,המקנים סביבה בטוחה ומקצועית לחניכים הפעילים, ומקפיד על חינוך וערכים כמו משמעת עצמית ועצמאית, אחריות אישית וקבוצתית, מודעות לכושר גופני, מצוינות ככלי להצלחה בתחומים נוספים.

האיגוד כיום מונה כשלושה מועדוני גלישת גלים ושייט ברחבי הארץ תל-אביב נתניה והרצליה כשהמוביל והגדול מביניהם הוא הרצליה .
 
חניכי קורס גלישה

איגוד הגלישה פעל פועל ויפעל להגברת המודעות בתחום גלישת הגלים, האיגוד שם לעצמו למטרה להביא את הספורט לרמה המקצוענית הנהוגה בעולם ,והוא שם דגש על ספורטאים מצטיינים מהתחום ועוסק באיתור כישרונות צעירים ,טיפוחם ועמידה על מצויינותם עוד מגיל צעיר כמו גם בטיפוח ועידוד הגלישה בקרב כלל אוכלוסיית הגולשים בישראל. מעבר לפיתוח וטיפוח אלופים ונבחרת מקצוענית, האיגוד מקפיד על סטנדרטים  גבוהים במיוחד גם בפעולותיו הנוספות.

לאורך כל חודשי השנה חוגים וקייטנות,בחודשי הקיץ והחופשות השונות – פעילויות יומיות או שבועיות אטרקטיביות ומאתגרות לחברות וועדי עובדים.האיגוד יקיים ימי עניין ותוכן סביב עולם הים וגלישת הגלים – אירועי ערב בשיתוף גורמים נוספים מהתחום חינוכי ומסחרי. תחרויות גלישה מקומיות וארציות ברמת שיפוט והפקה הגבוהות בישראל – שיתוף פעולה עם עיריות ולישכות חינוך וספורט, בפעילויות לנוער מצוקה ,לנוער עם מוגבלויות או נכויות ועם נוער חובב ספורט. פעילויות עם גופים ירוקים למען שימור סביבת החוף והים הטבעית ולמען צמצום הנזקים הקיימים ומניעת פגיעה בהווה ובעתיד בסביבה הימית המעטה שנותרה לנו במדינת ישראל.

אנו עושים כמיטב יכולתנו להעביר את מורשת הגלישה לציבור הרחב הן באופן המקצועי והן באופן הרוחני שהספורט הזה מייצג,בנימה אופטימית זאת אנו מאחלים לכולם שנת גלים אהבה ובריאות ונראה אתכם במים.

לכלל הציבור למועדון בהרצליה נחוצים בדחיפות מדריכי גלישה לפרטים ניתן לייצור קשר בטלפון 0503405410 איילון,0503405412 מוטי

שיתוף הכתבה:

כתבות נוספות

download

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017

תחרות Billabong Pro Tahiti 2017 עוד...
download

תחרות Oi Rio Pro 2017

תחרות Oi Rio Pro 2017 הגולשים...
download

דרור מנגל מפרק את באלי

1 יומן מסע  לבאלי-אינדונזיה-פרק מ”א מתארגנים...
download

שנת 2017 בסבב WSL

שנת 2017 בסבב ה WCT העולמי...
דילוג לתוכן